Moje úspechy

Rok 2019
Večerný beh Spišská Nová Ves - 1. miesto
Rajec High Tatras (5km) - 1. miesto
Ňess City Triathlon - 2. miesto medzi štafetami
Laborecká desiatka, MSR 10km cesta - 6. miesto
ČSOB Maratón Bratislava, MSR v polmaratóne - 6. miesto
Hamburg Haspa Marathon - 62. celkovo a 21. miesto vo svojej vekovej kategórii
Rok 2018
Košický trojkráľový beh - 2.miesto
ČSOB marathon - 2.miesto
Air Run Košice - 2. miesto
City Trail Smokovec - 2. miesto (1. vo vekovej kategórii)
Memoriál Jána Stilla - 1. miesto (krátka trať)
Harhovská desiatka - 2. miesto (1. vo vekovej kategórii)
Beh Margecian - 3. miesto (2. vo vekovej kategórii)
Podtatranský polmaratón - 2. miesto (1. vo vekovej kategórii)
Medzinárodný Maratón Mieru Košice - MSR v maratóne 4. miesto
Beh na Roháčku - 4.miesto
Horský beh Smolník - 3. miesto
Rok 2017
Košický trojkráľový beh - 2. miesto
Sun rise Tatranská Lomnica - 1.miesto
Grand Finále ZBS, Sliezský dom - 2. miesto
Strážska desiatka - 2.miesto
ČSOB Bratislava, Reanault polmaratón - 5.miesto; 2. medzi Slovákmi
Beh na Roháčku - 3. miesto (2. vo vekovej kategórii)
Wizz Air Run Košice - 3. miesto (2. vo vekovej kategórii)
City Trail Smokovec - 2. miesto
Starostovská desiatka - 1.miesto
Night run Štrbské Pleso - 2. miesto
Malý Štrbský Maratón (10km) - 1. miesto (traťový rekord)
Memoriál Jána Stilla - 3. miesto (2. vo vekovej kategórii)
Rajecký polmaratón, MSR - 7.miesto
Harhovská desiatka - 1. miesto
Beh Margecian - 1.miesto
Chminiansko-novoveský beh - 1.miesto
Podtatranský polmaratón - 1.miesto
(celkový víťaz série Tatry Prestige Tour 2017)
Beh Novoveskou Hutou - 1.miesto
Medzinárodný Maratón Mieru Košice - 11.miesto; 3. najrýchlejší Slovák
Horský beh Smolník - Po stopách smolnických baníkov - 1. miesto
Vianočný beh Žilina - polmaratón - 1. miesto
Rok 2016
Švošovská 15-ka - 1. miesto
Polmaratón ČSOB Bratislava - celkové 8.miesto, zo Slovákov 5.najrýchlejší čas
Košický trojkráľový beh - 6.miesto
City trail Nový Smokovec - 1. miesto
Oravský polmaratón - 10km - 1. miesto
Forum Night Run Poprad - 1. miesto
Starostovská desiatka obce Hôrka - 1. miesto
Rajec Night Run - 2. miesto
Beh Farmárskeho Dvora - 1. miesto - traťový rekord
Malý štrbský maratón - 10km - 1. miesto - traťový rekord
Memorial Jána Stilla - 4. miesto, 3. vo svojej kategórii
Žilinský večerný beh - 3. miesto
Harhovská desiatka - 1. miesto
Beh Margecian - 2. miesto
Podtatranský polmaratón - 1. miesto
Beh Novoveskou Hutou - 1. miesto
Medzinárodný maratón mieru 2016 - 16. miesto, 3. medzi Slovákmi
Beh ulicami Smižian - 1. miesto
Horský beh Smolník - Po stopách smolnických baníkov - 1. miesto
Ferčekovská desiatka - 1. miesto
Beh priateľov Šemše - 1. miesto
Night Trail Nový Smokovec - 1. miesto
Vianočný beh Žilina - polmaratón - 1. miesto
+ víťaz seriálu Tatry Prestige Tour 2016
Rok 2015
Večerný beh mestom Spišská Nová Ves (5. miesto)
Polmaratón Košice – Seňa (6.miesto)
Podtatranský polmaratón (3. miesto)
Medzinárodný Maratón Mieru – disciplína polmaratón (6. miesto)
Gelnický beh (1.miesto)
Rok 2014
Večerný beh mestom Spišská Nová Ves - 10. miesto
Polmaratón Košice – Seňa - 14. miesto
Medzinárodný Maratón Mieru - disciplína polmaratón - 14. miesto